Home   |   Manuály ke stažení   |   Certifikáty   |   O firmě   |   Kontakt        

 Renáta Macháčková, majitelka firmy

Slovo majitelky firmy

"Naše firma, OZF Macháček, byla založena 31.7.1991 jako obchodně - zprostředkovatelská firma za účelem dovozu a následného prodeje polské zemědělské techniky.

Od data založení firmy jsme veškeré dovážené stroje inzerovali prostřednictvím odborného časopisu Agrospoj, Zemědělec a denního tisku.

S rozvojem nové informační techniky - internetu, přecházíme zcela do této nejrychlejší technologie inzerce prostřednictvím www stránek. Dospěli jsme k závěru, že internetová inzertní technologie je již u každého zemědělce, který ke své činnosti potřebuje kupovat nové výkonnější zemědělské stroje, aby obstál tvrdé konkurenci v zemědělské výrobě a také aby pomocí kvalitní techniky dovedl efektivně udržovat a pečovat o krajinu.

Jsem plně přesvědčená o tom, že polská zemědělská mechanizace je pro menší soukromé farmy podstatně cenově přístupnější - díky nepřerušené tradici soukromých farem a výrobců zemědělské mechanizace v Polsku za doby totality.

O akčních cenách nové polské zemědělské mechanizace, Vás Vážení Zemědělci, chci informovat prostřednictvím zcela nových www stránek - www.agrostroje.byznysweb.cz - počínaje únorem 2009 pravidelně jedenkrát za měsíc. "

                                                    Renáta Macháčková, majitelka firmy.Obchodujeme velmi rychle s dopravou k zákazníkovi.logo firmy

Obchodujeme výhradně s novou zemědělskou technikou a náhradními díly a současně provádíme dopravu strojů až k zákazníkovi.

Název OZF znamená, že mimo standardní obchodní program, provádíme i tzv. zprostředkované obchody, tj. dodávky speciální zemědělské techniky dle přání zákazníka.

Kardinální výhodou naší firmy je to, že sídlo a sklady naší firmy jsou přímo u st. hranice s Polskem-500 m a také přímo na konci dálnice D 47 v Bohumíně.

Máme nejrychlejší a nejbližší napojení na naše dodavatele techniky v Polsku, zásadně využíváme polskou mobilní tel síť - bez roamingu, náhradní díly máme na dosah od 5 do 20 km v agromarketech.
Heslo naší firmy: JDE TO I JINAK - ORIGINÁLNĚ a RYCHLE


Uvedu konkrétní obchodní případ:

Ráno v 8 hodin telefonuje zákazník o dodání speciálního zemědělského stroje, následuje hovor s naším polským dodavatelem, dohoda o ceně a odběru stroje, ihned informujeme zákazníka, ten souhlasí s dodáním ještě téhož dne nebo později.
Okamžitě vyjede vozidlo pro daný stroj k výrobci a transportuje stroj ještě téhož dne nejkratší cestou k zákazníkovi. Zákazník ještě téhož dne si stroj odzkouší na své farmě a může stroj nasadit k výkonu.

Dávno jsou pryč ty doby, kdy jsme nebyli v EU, že jsme museli agrostroje nejdříve deklarovat při dovozu na st. hranici, poté clít a danit v Ostravě na celnici, dopravit zpět do skadu v Bohumíně a pak dodat k zákazníkům.

Dnes obchodujeme zcela jinak..


V současné době máme 9 stálých prodejců po celé ČR.


Nesené i tažené postřikovače, ale také rosiče a veškerou zemědělskou techniku dodáváme do celé ČR


Regionální prodejci v ČR:

Ing. Novák, Praha,
(+ testování postřikovačů)
Tel.: 602 732 620 .
Ing. Imrych, Průšanky,
(+ testování postřikovačů)
Tel.: 628 352 963
Ing. Záborec, Louny, Tel.: 415 692 111.
Ing. Adamčík, Opava, Tel.: 777 690 628.
Ing. Nezdařilík, Bystřice pod Hostýnem   Tel.: 776 053 499.
Ing. Nešpor, Hodonín, Tel.: 518 321 769.
Fa Musil, Drnovice u Boskovic, Tel.: 602 126 984.
Vladimír Novotný, ZZN Havlíčkův Brod.a.s. Tel.: 725 752 182.


regionální prodejci v ČR

Zpět na úvodní stránku (Home) Home
 patička stránek, odkaz na Okounek.cz, tvůrce těchto www stránek